26.08.2023

Otrā diena Latvijas čempionātā un Baltijas Kausā ar lēnu vēju un vienu braucienu

Šodien, 26.augustā, Liepājā, Karostas pludmalē norisinājās otrā diena Baltijas Kausā un Latvijas čempionātā vindsērfingā. Šī sacensību diena noritēja lēna vēja apstākļos, kur vienu braucienu tomēr izdevās izbraukt jauniešu Techno293 klasei.
 
Rīt, 27.augustā sacensību tiesneši plāno agro rītu startu plkst. 8:00 . Čempionāta noslēgums un apbalvošana notiks plkst.17:00.
 
Čempionātā piedalās 80 sportisti, trīs vējdēļu klasēs no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.

Latvijas Čempionāta burāšanā norisi atbalsta Liepājas valstspilsētas Dome, Liepājas Sporta pārvalde, Liepājas SEZ pārvalde, Sailing Latvia, Latvijas Vindsērfinga asociācija, Reklāmas apgāds, Buruskola.lv
KONTAKTI
Nodibinājums "Latvijas Olimpiskā burāšanas skola"
Liepāja, Karosta, Katedrāles iela 8/18
Tālr. 29490993
Esi ar mums