27.08.2023

Liepājniece Ksenija Polovenko uzvar Baltijas Kausā un Latvijas čempionātā.

Šodien, 27.augustā, Liepājā, Karostas pludmalē noslēdzās trīs dienu regate Baltijas Kauss un Latvijas čempionāts vindsērfingā. Sportistiem šī noslēdzošā diena iesākās agri, pulkst. 8:00 bija jau pirmais starts uz ūdens.
No Liepājas sportistiem vislabāk klājās Ksenijai Polovenko, kura izcīnīja uzvaru Baltijas kausa posmā un Latvijas čempiones titulu  U17 grupā meitenēm. Savukārt, Ernests Jēkabsons U15 grupā zēniem izcīnīja sudrabu Latvijas čempionātā un čempiona titulu Baltijas kausa kopvērtējumā zēniem.

“Liepāja ir sporta pilsēta un mums kā vēja pilsētai ļoti piestāv vindsērfings. Prieks, ka šis sporta veids Liepājā dzīvo un ne tikai dzīvo, bet mūsu sportisti ir starp vadošajiem Baltijas sportistiem. Lepojamies ar mūsu vindsērferiem un ceram uzņemt šāda līmeņa sacensibas arī turpmāk.” Tā pēc apbalvošanas teica Liepājas valstspilsētas Vicemērs Salvis Roga. 

Čempionātā piedalījās 80 sportisti, trīs vējdēļu klasēs no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.

No organizatoru puses pateicība par atbalstu - Liepājas valstspilsētas Domei, Liepājas Sporta pārvaldei, Liepājas SEZ pārvaldei, Latvijas Zēģelētāju savienībai, Latvijas Vindsērfinga asociācijai, Reklāmas apgādam, OHM.LV un Cafe Lotte.

Foto: OHM.LV
 
KONTAKTI
Nodibinājums "Latvijas Olimpiskā burāšanas skola"
Liepāja, Karosta, Katedrāles iela 8/18
Tālr. 29490993
Esi ar mums