15.08.2021

Liepājas vēji ievieš korekcijas Latvijas čempionātā norises gaitā

Trīs dienas Liepājā, Karostā norisinājās šī gada Latvijas čempionāts burāšanā #BurātTikForši projekta ietvaros, kas pulcēja 145 dalībniekus no visas Latvijas un Lietuvas. Katra čempionāta diena atnesa savus laika un vēja apstākļus, kas padarīja čempionātu spraigu un aizraujošu.
    Piektiena iesākās ar mierīgu 8-12 mezglu vēju, kurā visas klases veica pa trim braucieniem. Sestdien vējš pastiprinājās līdz 18 mezgliem, kas padarīja spriedzi čempionāta noskaņai. Svētdien vējš vēl pastiprinājās  un radīja viļņus, kas liedza droši veikt braucienus, kā rezultātā trešā diena palika bez braucieniem.
Optimistu šertlaivu klasē uzvaru izcīnīja jūrmalnieks Jūlijs Kaugars, Laser 4,7 klasē uzvaru izcīnīja Viesturs Simsons no Rīgas jahtkluba, Laser Radial klasē uzvara  Esterei Kumpiņai no Rīgas jahtkluba, Laser standart klasē uzvara  Robertam Štālam Bulam no Sporta burāšanas akadēmijas.
    Vējdēļu Techno 293 klasē dominēja Rīdzenes burātāji 3,5 grupā uzvara Kristeram Krauklim, U13 grupā uzvara Viljamam Preisam, U15 grupā uzvara Mikam Bušmanim un U17 Dāvim Mazam.
    Latvijas čempionāta burāšanā norisi atbalstīja Liepājas pilsētas Dome, Liepājas Sporta pārvalde, Liepājas SEZ pārvalde, Sailing Latvia, Izglītības un Zinātnes ministrija, Latvijas Sporta federāciju padome, Latvija Vindsērfinga asociācija, Lauma Lingerie, Reklāmas apgāds, un Buruskola.lv

Rezultāti: https://lc2021.buruskola.lv/
KONTAKTI
Nodibinājums "Latvijas Olimpiskā burāšanas skola"
Liepāja, Karosta, Katedrāles iela 8/18
Tālr. 29490993
Esi ar mums