25.07.20221

Liepājas īrienā uzvar kuldīznieks Kristaps Bērziņs un liepājniece Sigita Vītola.

Svētdien 25.jūlijā, Dienvidu fortos, norisinājās “Liepājas īriens 2021”, kuru organizēja Buruskola un Liepājas Sup skola. “Liepājas īriens ”šogad ietvēra meža taku skriešanu un SUP airēšanu. Salīdzinot ar iepriekšējiem Liepājas īrieniem sacensību trase tika izveidota krietni garāka skriešanai izmantojot apkārtnē esošo reljefu un meža takas. Uz starta stājās 105 dalībnieki no Liepājas un tuvākajiem novadiem.
Kā atzina dalībnieki, pasākums izdevies daudz labāks nekā iepriekšējos gados- augstākā līmenī. Skrējēju taku veidoja iepriekšējo gadu Liepājas īriena uzvarētājs Dzintarus Skrundinieks, kurš izveidoja ļoti interesantu skriešanas trasi, kura bija gan ļoti ātra, gan  sarežģīta, kā arī tādu, kuru varētu noskriet jebkurš sacensību dalībnieks. Galvenais dzinulis šīm sacensībām ir tas, ka šīs sacensības ir savādākas kā ierats, jo otras tādas sacensības nav nekur.
Kristaps Bērziņš pēc uzvaras Liepājas īrienā: “Paldies par pasākumu, kopumā viss bija forši.
Par trasi bija labi padomāts, tajā bija sastopama liela dažādība, gan mazas meža taciņas, gan nelieli smilšaini posmi, pludmale, dienvidu fortu promenāde.
Sacensību centrs, mūzika un atraktīvs komentētājs veidoja pozitīvu sacensību atmosfēru.
Varbūt nedaudz patraucēja salīdzinoši ilgais gaidīšanas laiks līdz startam, tomēr gaidot bija iespēja vērot citu sacensību dalībnieku sniegumu trasē. Pārsteidza salīdzinoši lielais dalībnieku skaits, kas šajā saulainajā svētdienā bija gatavi šim izaicinājumam.  Esmu priecīgs, ka man izdevās uzvarēt, ceru , ka šāds un citi līdzīgi pasākumi Liepājā notiks arī turpmāk, kur dota iespēja piedalīties un pārbaudīt savas spējas ir ikvienam.”
Bildes un rezultātus var aplūkot https://www.facebook.com/liepajassupskola
Sacensības ir tapušas pateicoties:  Liepājas pilsētas pašvaldībai, Buruskola.lv,  Liepājas Sup skolai, 7 līnija, Prestol, Reklāmas apgādam, 425 PRO
Rezultāti:
Sievietes:
1. VĪTOLA Sigita  22:16.3
2. JUHNO Baiba  22:17.9 1.6
3. PETERMANE Kristīna  22:52.7

Vīrieši:
1. BĒRZIŅŠ Kristaps 17:28.8
2. SPRŪDS Edgars  18:50.5 1:21.7
3. HARTMANIS Reinis  19:12.6
KONTAKTI
Nodibinājums "Latvijas Olimpiskā burāšanas skola"
Liepāja, Karosta, Katedrāles iela 8/18
Tālr. 29490993
Esi ar mums