14.07.2018

‘’Liepājas īrienā’’ triumfē Dzintars Skrundinieks un Irina Štūla-Pankoka

14.jūlijā, tika aizvadītas tautas sacensības Liepājas īriens, kurās uzvarēja aktīvais Liepājnieks Dzintars Skrundinieks un dāmu konkurencē nepārspēta palika Irina Štūla-Pankoka. 
Sacensības iesākās ar pašiem mazākajiem sacensību dalībniekiem, kuriem bija jāveic speciāla trase, kas izveidota tieši bērniem. Tajā vajadzēja skriet, airēt ar SUP dēli un peldēt. Visi bērni tika apbalvoti ar piemiņas medaļām. 
Pieaugušo konkurencē sacensības atklāja pagājušā gada sērijas “Izrāviens” kopvērtējuma uzvarētājs Edgars Sprūds. Kā sacīja Edgars: “man šīs sacensības bija  liels pārbaudījums, jo tika darbinātas tādas muskuļu grupas, kuras ikdienas treniņos netiek darbinātas. Gala rezultātā piektā vieta, kas man nav slikts rezultāts”. 
Dzintaram Skrundiniekam cīņā par uzvaru iesaistījās Edgars Porciks, un Reinis Rozītis. Šiem vīriem attiecīgi otrā un trešā vieta. Tuvu bija arī ceturtās vietas ieguvējs Sergejs Juhno. Stiprāko sešinieku noslēdza canoe airēšanas vecmeistars Antons Knesis. 
Dāmām par pirmo vietu konkurenci Irinai sastādīja Elīna Dimza, un Sandija Sorokina, kurām attiecīgi otrā un trešā vieta. Viņām sekoja Evija Sleže un Evija Rozīte. Stiprāko sešinieku dāmām noslēdza Misāne Randa. 
Rezultātu apkopojums redzams https://www.facebook.com/buruskola/ 
Īsi komentāri no uzvarētājiem:
Dzintars Skrundinieks: “Man sacensībās patika tas, ka pietiekami īsā distancē ir nepieciešams liels un detalizēts sacensību plāns, sākot ar apavu pielietojumu, dēļa, aira, vestes izvēli un beidzot ar trajektorijas izvēli, jau iepriekš rūpīgi iepazītā, trasē. Es domāju, ka mūsu vietējās Liepājas sacensības, tai skaitā "Liepājas īriens", ne par matu nav sliktākas par citām Latvijas tautas sporta sacensībām. Paldies cilvēkiem man apkārt, kas palīdz šādas uzvaras man sasniegt.”
Irina Štūla-Pankoka: “Man ļoti patīk šīs sacensības un man ir liels prieks, ka tās notika, jo tās, manuprāt, ir kaut kas ekskluzīvs, citur tādas nav , prieks, ka tās ir Mūsu un ir pie mums. Paldies par interesantām sacensībām tepat Liepājā.”
Liepājas īriena atbalstītāji: Liepājas pilsētas Domes Sporta pārvalde, Lauma Lingerie, Buruskola.lv, Prestol, BBwakepark un Reklāmas apgāds.
KONTAKTI
Nodibinājums "Latvijas Olimpiskā burāšanas skola"
Liepāja, Karosta, Katedrāles iela 8/18
Tālr. 29490993
Esi ar mums