11.jūlijs 2020

Liepājā pirmo reizi norisinās Latvijas čempionāts SUP airēšanā.

 Sestdien, 11.jūlijā , Liepājas tirzniecības kanālā,  norisinājās Latvijas atklātais čempionāts SUP airēšanā, un pirmais posms Baltijas kausa izcīņā, ko organizēja Buruskola un Liepājas Sup skola, sadarbībā ar Latvijas sērfošanas un SUP federāciju. Latvijas čempioni tika noskaidroti 200m tehniskajā sprinta distancē un tehniskajā 4km distancē.  
200m sprints ietvēra sevī sprintu ar vienu pagriezienu, kas padara sacensības skatāmas un dinamiskas. Turpretī 4km distance ietvēra sevī 8 pagriezienus, lai sportisti varētu pilnībā parādīt savu tehnisko meistarību.
Sarunā ar Federācijas prezidentu Normundu Barinovu viņš atzina, ka noteikti atgriezīsies šeit nākamgad, jo patika sacensību formāts un organizētība, kā arī kuplais tautas klases dalībnieku skaits. 
Liepājas sportistiem šis Sup čempionāts arī bija veiksmīgs un tika izcīnītas vietas uz goda pjedestāla.  Aivis Tints izcīnija čempiona titulu sprinta distancē, Elīna Dimza šajā pašā distancē ierindojās 3. vietā, savukārt Dzintars Skrundenieks izcīnija 3. vietu 4 kilometru tehniskajā distancē.
Tautas klasē nepārspēta palika Agnese Atāla, kā arī mūsu tautas sportists vīriešu konkurencē Roberts Mantajs.
Bildes un rezultātus var aplūkot https://www.facebook.com/liepajassupskola
Sacensības ir tapušas pateicoties:  Liepājas pilsētai, Liepājas SEZ pārvaldei,Latvijas sērfošanas un Sup federācijai, Buruskolai, Liepājas Sup skolai, 7. līnijai,  Lauma Lingerie, Kafeijnīcai Darbnīca, Prestol, Reklāmas apgādam, Liepājas olimpiskam centram.
KONTAKTI
Nodibinājums "Latvijas Olimpiskā burāšanas skola"
Liepāja, Karosta, Katedrāles iela 8/18
Tālr. 29490993
Esi ar mums