25.08.2023

Liepāja nostiprina vēja pilsētas statusu.

Šodien, 25.augustā, Liepājā, Karostas pludmalē startēja Baltijas Kauss un Latvijas čempionāts vindsērfingā. Uz starta līnijas stājās 80 sportisti, trīs vējdēļu klasēs no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.
 
Diena Liepājā iesākās ar lēnu vēju un lietu, kas vēlā pēcpusdienā pastiprinājās līdz 7-12 mezgliem un varēja veikt trīs braucienus iQFoil vējdēļu klasē un divus Techno 293 klasē, kas nostiprināja Liepāju vēja pilsētas statusā.
 
Rīt, 25.augustā plkst.11:00 plānoti otrās dienas starti. Čempionāta noslēgums un apbalvošana notiks 27.augustā plkst.17:00.
 
Latvijas Čempionāta burāšanā norisi atbalsta Liepājas valstspilsētas Dome, Liepājas Sporta pārvalde, Liepājas SEZ pārvalde, Sailing Latvia, Latvijas Vindsērfinga asociācija, Reklāmas apgāds, Buruskola.lv

Foto: OHM.LV
 
KONTAKTI
Nodibinājums "Latvijas Olimpiskā burāšanas skola"
Liepāja, Karosta, Katedrāles iela 8/18
Tālr. 29490993
Esi ar mums