Dzintars Skrundenieks un Sigita Kalinauska uzvar Liepājas īriena 2.posmā

Liepājā, 28.jūlijā, Beberliņos, norisinājās tautas sporta aktivitāte, Liepājas īriens, ko organizē Buruskola un Liepājas sup skola sadarbībā ar Liepājas sporta pārvaldi,  kas sevī ietver peldēšanas, airēšanas un skriešanas veidus, popularizējot visus šo sporta veidu elementus. Kā jau zināms, Beberliņi piesaista ar savu apvidu, sūrumu un ūdens tilpni, kas šim tautas sporta veidam ir kā radīts. Tas varētu būt par iemeslu, tam, ka šis pasākums bija apmeklēts krietni vairāk nekā pirmais posms, kas norisinājās Dienvidu fortos. 
Kā atzina sporta entuziasti un skatītāji, tad pasākums esot piesaistijījis viņus, jo tas ir kas jauns un pieredzējušiem sportistiem ir interesanti sevi izlikt jau pirmajos metros, jo skrienot spēki tiek sadalīti, bet šeit nē. Šīs sporta sacensības sportistiem ir kā sprints, un māksla sevi piespiest strādāt maksimāli jau no pirmajiem metriem. 
Īsi komentāri no uzvarētājiem:
Dzinatrs Skrundenieks: Šis, otrais posms, bija jau man zināmāks kā pirmais posms, jo Beberliņos un līdzīgas konfigurācijas trasē veicu jau to trešo gadu pēc kārtas. Tikai sajūtas, laikapstākļi, konkurence un dažādi sīkumi atšķiras. Bet tieši tas man ļoti patīk, ka ir arī iespēja atgriezties tieši tur pat un revanšēties sev par iepriekš pieļautām kļūdām uzrādot labāku sniegumu tajā pašā vietā. Man ļoti patīk tas, ka Beberliņu posmā ir ļoti daudz jāstrādā taktiski, jāuzvedas prātīgi, visam jāpieiet ar vēsu prātu, jo trasē ir ļoti, ļoti daudz mainīgu elementu un ļoti atšķirīgi viens no otra. Pārķerot vienu darbību viss aiziet pa ķēdi un sabrūk viss, jo kaut ko labot laika vienkārši nepietiek. Tieši šo iemeslu dēļ šī sacensība man tik ļoti patīk un pirms starta adrenalīna līmenis ir "griestos" . Man pašam šoreiz izdevās gandrīz viss un esmu apmierināts ar savu sniegumu. Šoreiz izvēlējos taktiku netrakot, līdz ar to biju varbūt drusku lēnāks, bet pietiekami ātrs lai uzrādītu ātrāko laiku un nepieļautu kļūdas, kuras summā atņem vēl vairāk laika. Patika tas, ka šoreiz dalībnieku pulks bija raibāks un ir jūtams, ka šī sacensība uzrunā aizvien vairāk cilvēkus. Redzu, ka sieviešu konkurence ir stipri mazāka. Tādēļ vēlos iedrošināt sievietes nenobīties un droši ņemt dalību šajās raibajās sacensībās. Tur nav nekas nepārvarams vai ļoti smags. Slodzi mēs izvēlamies katrs pats sev, izvēloties ātrumu kādā distanci veiksim. Paldies organizatoriem par viņu ieguldīto laiku un darbu, lai mums būtu šī iespēja!
Sigita Kalinauska:
Paldies par saorganizētu svētdienas izklaidi.
Viss bija feini izdomāts. Šādai karstai dienai ūdens aktivitātes bija tas kas vajadzīgs. Patika tas, ka otrā posmā skriešanas trasē bija vairāk atzīmes. Pirmā posmā gadījās nedaudz nomaldīties, bet šeit bija viss kārtībā. Nemaz nezināju, ka mūsu Beberliņu mežā ir tādi stāvi kalniņi. Mani nedaudz baidīja tas, ka būs jāpeld divas reizes.
Pēc ūdens aktivitātēm, sevi bija jāsapurina, lai turpinātu trasi.
Ko varu ieteikt citiem, ir tas ka nevajag baidīties no jauniem izaicinājumiem. Ja neizmēģinās, tad nezināsi vai Tu to vari izdarīt. 
Šis bija otrais no trim sērijas posmiem. Trešais un pēdējais posms norisināsies Dienvidu fortos 8. septembrī, kur tiks sadalītas vietas arī kopvērtējumā. 
Vairāk bildes  https://www.rekurzeme.lv/sports/citi-sporta-veidi/foto-beberlinos-liepajas-iriena-2019-otraja-posma-jau-daudz-vairak-dalibnieku-143206 
Sievietes:
  1. Sigita Kalinauska      10.15.1
  2. Sandija Sorokina        10.38.7
  3. Kristīna Petermane     13.32.8
Vīrieši: 
  1. Dzinatrs Skrundenieks      9.36.5
  2. Sergejs Juhno                   9.40.6
  3. Dzintars Semenkovs        10.55.8
Juniori:
  1. Dāvis Pankoks            11.08.7
  2. Klāvs Kaupa               13.26.3
  3. Eliass Džeriņš             16.51.3
KONTAKTI
Nodibinājums "Latvijas Olimpiskā burāšanas skola"
Liepāja, Karosta, Katedrāles iela 8/18
Tālr. 29490993
Esi ar mums