11.07.2022

Divas dienas Liepājas ezeru piepildīja SUPotāji

Svētdien, 10.jūlijā, Liepājas ezerā, noslēdzās Latvijas SUP Kauss un pirmais posms Baltijas SUP kausa izcīņā, ko organizēja Buruskola un Liepājas SUP skola sadarbībā ar Latvijas sērfošanas un SUP federāciju. 36 dalībnieki no Latvijas un Lietuvas startēja  divu dienu sacensībās. Pirmajā dienā dalībnieki startēja 200m sprinta distancē un tehniskajā 1km distancē. Otrajā dienā tika dots starts 12km garajai distancei pa visu ezeru. Latvijas Kausa uzvarētājs tika noskaidrots pēc abu dienu kopvērtējuma.
Latvijas Kausu amatieru klasē vīriem izcīnīja  Stasis Rogovskis, 2.vieta Sandim Drullim, 3.vieta Mikum Vītolam visi no Liepājas.
Latvijas Kausu sievietēm izcīnīja Kate Ābele (Kandava), 2.vieta Ingai Škutānei (Ķekava), 3.vieta Vendijai Vitkovskai (Liepāja).
Latvijas Kausu Pro klasē izcīnīja Aivis Tints, 2.vieta Gatim Prankam, 3.vieta Dzintaram Skrundeniekam visi no Liepājas SUP skolas.
Amatieru klasē U14 grupā 1. vieta zēniem Marks Stieciņš (Rīga), 1.vieta meitenēm Kristiāna Brikmane (Liepājas SUP skola).
Sarunā ar Federācijas prezidentu Normundu Barinovu viņš atzina, ka noteikti atgriezīsies šeit nākamgad, jo patika sacensību formāts un organizētība, kā arī kuplais dalībnieku skaits.
 
Bildes un rezultātus var aplūkot https://www.facebook.com/liepajassupskola
SUP kausa atbalstītāji: Liepājas pilsētas Domes Sporta pārvalde, Liepājas Speciāli ekonomiskā zona, Latvijas sērfošanas un sup federācija, Liepājas Olimpiskais centrs, supskola.lv, Prestol, un Reklāmas apgāds.
KONTAKTI
Nodibinājums "Latvijas Olimpiskā burāšanas skola"
Liepāja, Karosta, Katedrāles iela 8/18
Tālr. 29490993
Esi ar mums